Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Čachticiach, pod legendárnym hradom, ktorý prešiel rekonštrukciou, so začatou prístavbou.
Výmera: 130 m2
Záhrada : 200 m2

RD pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, vstupnej chodby, kúpeľne a WC. Dom prešiel kompletnou vnútornou rekonštrukciou, nová elektrina, ústredné kúrenie na plyn, voda a kanalizácia, rozvody, podlahy, okná, dvere, stierky.
Je pripravená prístavba. K domu patrí pozemok, na rekreačné účely, podľa vašich predstáv.
V obci je výborná občianska vybavenosť, základná škola, škôlka, lekár, lekáreň, obchody, pošta.
RD je možné kúpiť za hotovosť!

Obec je vzdialená 7 km od Nového Mesta n/Váhom a diaľnice. Možnosti výletov, na hrady, Zelená voda, Vel.Javorina..

Cena: 77000,-Eur
Súčasťou ceny je aj:
-Provízia pre RK, právny servis - v cene
-Poradenstvo a základný správny poplatok na katastri - v cene
-V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme najvýhodnejší hypotekárny úver na mieru, poistenie nehnuteľnosti a znalecký posudok - v cene
- naše poradenstvo od obhliadky, cez všetky právne náležitosti, až po odovzdanie nehnuteľnosti a pomoc pri prepise energií

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám rád odpovie Váš osobný maklér:
Slávka Gajdošíková:

0908810873
gajdosikova.jkvreal@gmail.com
Profesionálny prístup je samozrejmosťou.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7743767
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      77 000 €
  • Jednotková cena:
      592 € / m2