Popis nehnuteľnosti

Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Bratislava-Ružinov.

Byt aspoň 47 m2, môže byť aj balkón, či francúzke okno.

Byt môže byť novostavba, pôvodný stav, čiastočná rekonštrukcia.

 

Cena: do 240 000,- eur.

 

Pre ponuky ma prosím kontaktujte:

Kristína Múčková

0904901413

muckova@karinpartners.sk

CERTIFIKOVANÝ REALITNÝ MAKLÉR/člen realitnej únie SR

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7612647
  • Tranaskcia :
      Kúpa
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      240 000 €
  • Jednotková cena:
      5 106 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Balkón: 1

Naposledny pridané

  • Hľadáme pre klienta byt v meste Trebišov

    Trebišov, Trebišov

    Celkovo110 000 €

  • Hľadáme byt v meste Sobrance F016-LEK

    Sobrance, Sobrance

    Celkovo40 000 €

  • Hľadám pre klienta 2i byt v Trebišove

    Trebišov, Trebišov

    Celkovo70 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti