Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok - vhodný na stavbu chaty v Trenčianskych Tepliciach.
Jeho rozloha je 3387m2.

Priamo na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete – vybudovaná prípojka elektriky, vody a septik.
Pozdĺž celého pozemku vedie obecná cesta pokrytá makadamom zabezpečujúca prístup na pozemok.
Každým smerom, ktorým upriamite svoj zrak, vás očarí panoramatický výhľad na majestátne štíty okolitých hôr a lúk.

Lokalita má výbornú polohu, v jej okolí sa nachádza množstvo zelene, hory blízko do centra mesta Trenčianske Teplice.. Na svoje si prídu milovníci prírody a aktívneho oddychu.

Pozemok odporúčam mladým aj starším párom, rodinám, na výstavbu chaty, víkendovej chalupy, montovaného domu alebo ako investíciu do budúcnosti.
Táto lokalita je vhodná aj na farmárčenie, chov koní, oviec....
Tento zaujímavý pozemok je slnečný, svahovitý s orientáciou na JV.
V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel. 0907737103

Uvedená cena zahŕňa právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, správne poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, notárske poplatky a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky, osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Fotografie sú majetkom realitnej kancelárie.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7265051
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Poľnohospodárske pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Orná pôda
  • Celková cena :
      193 059 €
  • Jednotková cena:
      57 € / m2

Vlčkovce

    Celkovo123 500 €

  • Predám pozemok v Dvorníkoch za výhodnú cenu

    Dvorníky

    Celkovo59 990 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti