Popis nehnuteľnosti

V kúpeľnom meste Sliač ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu spolu s prislúchajúcim pozemkom 480 m2. Stavba je dvojpodlaźná - 5 izbová s dvojgaráźou a terasou. Úžitková plocha je 181 m2 + plocha terasy 24 m2. Na prízemí sa nachádza priestranná obývaćka prepojená s kuchyňou, hosťovská izba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť s vnútorným prechodom do dvojgaráźe a vonkajšiu terasu. Na poschodí nájdeme 3 samostatné izby, kúpeľňu, sólo WC a priestranný balkón. Dom sa predáva v zhotovení holodom čo v našom prípade zahŕňa - infra podlahové vykurovanie + krb, okná 3 sklo , hliníkové vstupné dvere, elektrickú garážovú bránu, terasu s dlažbou a oplotenie pozemku. Steny sú vystierkované s finálnym náterom. Elektrická inštalácia kompletná. V ďalšom nájdeme predprípravu na rekuperáciu a exteriérové žalúzie. Vnútorné vybavenie po dohode so staviteľom. Energetická trieda A0 - zaručuje nízke prevádzkové náklady. V súčasnosti je stavba rozostavaná - viď. pripoźené foto , s dátumom odovzdania 1. polrok 2027. Pôdorys prízemia a poschodia zašlem na vyžiadanie. V okolí sú už všetky susediace stavby ukončené a obývané. Lokalita je bez dopravného ruchu, bezpečná pre pohyb detí. Dostupnosť k bežnej infraśtruktúre do 5 minút peši.  Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac foto a nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7109449
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      395 000 €
  • Jednotková cena:
      2 182 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Vo výstavbe
  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Balkón: 1
  • Terasa: 1, plocha: 24 m2
  • Dátum výstavby: Áno, v roku: 2026
  • Skolaudované: Áno, v roku: 2027
  • Garáž: 1

• Štát : Slovensko

FOCUS Real Estate 1

FOCUS Real Estate 1 - naša ponuka

#
  • Predaj
... FOCUS Real Estate 1
#
  • Predaj
... FOCUS Real Estate 1
#
  • Predaj
... FOCUS Real Estate 1