Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v centre mesta Nové Zámky (Michalská Bašta) s výrazným investičným potenciálom.

Dom sa nachádza na pozemku o výmere 369 m², zastavaná plocha je 236 m².

Nehnuteľnosť je v stave vhodnom na rekonštrukciu/dokončenie, čo umožňuje novému majiteľovi prispôsobiť si ju podľa vlastného zámeru.

Kľúčové výhody:

výborná poloha priamo v centre mesta

vhodné na kombináciu podnikania a bývania

potenciál na investíciu (prenájom / prestavba)

Využitie:

kancelárie / služby / sídlo firmy

prevádzka + bývanie

investičný projekt

Nehnuteľnosť je vhodná najmä pre záujemcu, ktorý hľadá lokalitu a potenciál.

Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky ma kontaktujte na tel. čísle : 0915 139 029

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      6702769
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      259 000 €
  • Jednotková cena:
      1 097 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Pivnica: 1

Naposledny pridané

  • Prenájom moderného 2-izbového bytu v projekte Slnečnice – Bratislava

    Žltá ulica, Bratislava-Petržalka

    650 €Mesačne

  • PRENÁJOM | Jednotka 14

    Senec

    5 000 €Mesačne