Popis nehnuteľnosti

Ponúkame do prenájmu menší 2,5 izbový byt v tehlovej 4-bytovke s parkovacím miestom v Nitre, ul. Janka Kráľa.

Byt sa nachádza na 1. poschodí o celkovej rozlohe cca 64 m2, s vlastným kúrením.

Členenie bytu: Vstup priamo z dvora, vstupná chodba, schodisko, chodbička, kuchyňa, jedáleň s priestrannou vstavanou skriňou , obývacia izba s krbom (dekoratívny charakter)a vstup do spálne,  kúpeľňa so sprchovým kútom je spojená s  WC. Byt je zariadený, vybavený spotrebičmi: kombinovaný sporák, chladnička a v kúpeľni je práčka. Vlastný plynový kotol v kúpeľni. Má dostatok úložného priestoru.

Súčasťou prenájmu je parkovacie miesto priamo v uzavretom dvore pri vstupe do bytu.

Veľmi dobrá lokalita v bezprostrednej blízkosti mestského parku, kúpaliska s dobrou dostupnosťou do centra.

Nájom 650 €/mesiac  (550 € nájom + 100 € zálohová platba, ktorá sa vyúčtováva 1 x ročne).

Podmienky: vhodný pre max 2 osoby, najlepšie pár, minimálna doba nájmu je 1 rok, bez domácich zvierat.

Voľný je ihneď.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      6687356
  • Tranaskcia :
      Prenájom
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      650 € / mesiac
  • Jednotková cena:
      10 € / m2 / mesiac

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Najvyššie podlažie
  • Zariadenie: Čiastočne zariadený
  • Nadzemných podlaží: 1
  • Podlažie nehnuteľnosti: 1
  • Dátum výstavby: Áno, v roku: 1970
  • Skolaudované: Áno, v roku: 1970

• Dvojpodlažný rodinný dom Lovča

    Hviezdoslavova 113, Lovča

    Celkovo163 500 €

  • Kancelárske a skladové priestory na prenájom v novom objekte v Petržalke

    Kubínska, Bratislava-Petržalka

    1 658 €Mesačne