Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj úplne nové, moderne riešené 2-izbové byty v centre mesta na ulici L. Kassáka.

Byty sa nachádzajú na vrchnom podlaží menšej budovy, kde sú len tri bytové jednotky, čo prináša príjemné bývanie s dôrazom na súkromie.

Ide o novostavbu pred kolaudáciou, ktorá ponúka moderný štandard bývania a praktické dispozičné riešenie. Na prízemí budovy sa budú nachádzať obchodné a kancelárske priestory, čo zároveň zvyšuje komfort bývania vďaka službám na dosah.

Základné informácie:

2-izbové byty

výmera: 44 m²

balkón ku každému bytu

podlahové kúrenie

klimatizácia

moderné dispozičné riešenie

samostatná miestnosť na odkladanie vecí ku každému bytu

spoločná miestnosť na odpad v prízemí

Byty sú si dispozične veľmi podobné, líšia sa len v detailoch, čo umožňuje výber podľa individuálnych preferencií.

Lokalita:
Priamo v centre mesta – obchody, služby a kompletná občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti.

Výhody:

ideálne ako štartovacie bývanie

vhodné aj ako investičná príležitosť na prenájom

vysoký dopyt po bývaní v centre

Cena: 129 000 € / byt

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať pre viac informácií alebo obhliadku.  0915 139 029

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      6536722
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      129 000 €
  • Jednotková cena:
      2 932 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Novostavba
  • Balkón: 1