Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj zariadený apartmán o výmere 62,8 m2 v Ružomberku - Hrabovskej doline. Orientovaný je na východ - juh, nachádza sa na 4/4 poschodí apartmánového domu. Okná sú plastové, podlaha je plávajúca laminátová v kombinácii s dlažbou. Vykurovanie je elektrickými konvektormi, v kúpeľni podlahové. Apartmán má priestranný balkón prístupný z obývacej izby a spálne s výhľadom na jazero. Prislúcha mu pivnica v suteréne a vlastné kryté parkovacie miesto pri apartmáne. V apartmánovom dome sa nachádza aj výťah a je pod dohľadom kamerového systému.

Dispozične pozostáva z predsiene, kúpeľne so sprchovým kútom spolu s WC, komory, spálne, obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom.

Mesačné náklady: 170,-Eur.

Správca: ByPo

V bezprostrednej blízkosti je Skipark Malino Brdo, Tarzania, zip line. V okolí je množstvo zelene, lyžiarske stredisko a neďaleko sa nachádza prírodné jazero vhodné na letné aktivity. Apartmán je kompletne vybavený a zariadený a je možné ho využívať nielen na osobnú potrebu, ale aj na prenájom prostredníctvom správcovskej spoločnosti poprípade samostatne pomocou ubytovacích portálov.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      6351329
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      Apartmán
  • Celková cena :
      200 000 €
  • Jednotková cena:
      3 185 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Terasa: 1
  • Zariadenie: Zariadený
  • Nadzemných podlaží: 4
  • Podlažie nehnuteľnosti: 4
  • Dátum výstavby: Áno, v roku: 2025
  • Konštrukcia: Iná
  • Parkovacie miesto: 1
  • Kúrenie: Áno
  • Telekomunikácie: Áno
    • Metalický internet
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu

Naposledny pridané

  • Chata, chalupa, dom Čadca, 978m2

    U husárikov, Čadca

    Celkovo270 000 €

  • HALO reality - Kúpa byt 1+1 Liptovský Hrádok

    Liptovský Hrádok

    Celkovo75 000 €

  • Prenajmeme skladové priestory na Pečnianskej ulici

    Pečnianska, Bratislava-Petržalka

    -Mesačne

  • Odporúčané nehnuteľnosti