Popis nehnuteľnosti

5i NOVOSTAVBA NA KĽÚČ 140m2, pozemok 510m2

Klasický tehlový murovaný zateplený samostatné stojaci Rodinný dom 

ul. Istrijská

+ JUHOZÁPADNÝ pozemok ŠÍRKA 14m

+ NAPOJENÝ na všetky inžinierske siete 

+ ABSOLÚTNE súkromie 

+ Podlahové vodovodné kúrenie 

+ Tepelné čerpadlo 

+ Predpríprava na externé žalúzie, alarm, kamery, el. nabíjanie motorových vozidiel

+ Murovaný Porotherm 300

+ Výška stropu 3m

+ Zateplený 20 cm 

+ Hliníkové okná s trojsklom

+ Šikmá strecha

+ Predpriprava na fotovoltaiku

Cena 300 000eur

FINANCOVANIE:

Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám kompletný servis zastreší naša hypotekárna špecialistka. Zazmluvnené máme všetky banky.

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti a pomoc pri prepise všetkých energií.

Autorizácia zmluvy advokátom a formou notárskej zápisnice.

Som tu vždy pre Vás!

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      6212492
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      300 000 €
  • Jednotková cena:
      2 143 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Novostavba
  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Terasa: 1
  • Zariadenie: Zariadený
  • Dátum výstavby: Áno, v roku: 2026
  • Konštrukcia: Tehla
  • Kúrenie: Áno
    • Podlahové
  • Odpadové vody: Verejná kanalizácia
  • Energetická náročnosť: Z klasických materiálov

Realitní makléri Slovenska

  • Adresa: Chlumeckého 5, Bratislava
  • Mobil: +421 905 550 233

Realitní makléri Slovenska

KRÁSNY rovinatý pozemok 688m2

Devínska cesta, Bratislava-Karlova Ves

  • 688 m2

Podobné nehnuteľnosti

#
  • Predaj
Realitní makléri Slovenska

5i NOVOSTAVBA NA KĽÚČ 140m2, pozemok 510m2

Istrijská, Bratislava-Devínska Nová Ves

  • 140 m2
#
  • Predaj
Realitní makléri Slovenska

5i NOVOSTAVBA NA KĽÚČ 180m2, pozemok 1226m2

Istrijská, Bratislava-Devínska Nová Ves

  • 180 m2
#
  • Predaj
... Directreal Strong

DIRECTREAL|Domček na úpätí Devínskej Kobyly

Waitov lom, Bratislava-Devínska Nová Ves

  • 150 m2