Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS ponúka exkluzívne na predaj skladový / nebytový priestor v Banskej Bystrici – Centrum. Sklad sa nachádza v suteréne novostavby polyfunkčného domu “Rudlovská Residence”.

- skladový priestor 1 podlahová plocha o výmere 44,00 m2
- suterén polyfunkčného domu
- vhodný na využitie aj ako napríklad archív

POLYFUNKČNÝ DOM
- kolaudácia bola v roku 2023

LOKALITA
Polyfunkčný dom “Rudlovská Residence” sa nachádza ma rohu ulíc Rudlovská a Skuteckého, v blízkosti Krajského a Okresného súdu a Pobočky Špecializovaného trestného súdu. Výborná dostupnosť do centra mesta. V tesnej blízkosti polyfunkčného domu sa nachádzajú reštaurácie a obchodný dom, oproti objektu Všeobecná zdravotná poisťovňa.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      5074486
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Prevádzkové objekty
  • Druh nehnuteľnosti :
      Skladový objekt
  • Celková cena :
      44 000 €
  • Jednotková cena:
      1 000 € / m2

Naposledny pridané

  • Na predaj obchodný priestor, 169 m², Rybničná ulica, BA – Vajnory,

    Rybničná, Bratislava-Vajnory

    Celkovo299 000 €

  • Prenájom haly 55 x 13 m, Brezno

    Brezno

    500 €Mesačne

  • Pozemok na predaj, lokalita Veľký Čepčín

    Veľký Čepčín, Veľký Čepčín

    Celkovo-