Popis nehnuteľnosti

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Nitra - Čermáň. Aktuálne využívaný ako "4 izbový".
Celková výmera - 84 m2 a nachádza sa na 1/5 poschodí (nie prízemie) v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s výťahom.
Čiastočná rekonštrukcia, 2x klimatizácia, bezpečnostné dvere... okrem toho má byt vymenené plastové okná, murované jadro, elektroinštalácia v jadre a v kuchyni, interiérové dvere, podlahy, stierky, a časť zariadenia v cene.
Byt prešiel dispozičnou zmenou kúpeľne a bola dorobená jedná sádrokartónová priečka v izbe pri kuchyni, vďaka čomu vznikla 4. izba - táto zmena sa dá kedykoľvek zrušiť. K bytu prislúcha samostatná pivnica.
Lokalita: nachádzame sa v pokojnej časti Nitry, kde je množstvo zelene a kompletná občianska vybavenosť. Materská a základná škola, potraviny, školy, škôlky, medicínske centrá, MHD a rýchle napojenie na diaľnicu.
V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900
ID: 138152
Cena: 179 900 €
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      4995530
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      179 900 €
  • Jednotková cena:
      2 142 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Terasa: 1

• Štát : Slovensko

B10 Slovensko