Popis nehnuteľnosti

Hľadáte bývanie s dušou, kde si môžete vytvoriť domov podľa vlastných predstáv?

Tento 3-izbový byt s výbornou dispozíciou a atmosférou starej dobrej klasiky na sídlisku SNP je ideálnou príležitosťou!

Výmera: 83,8 m² + priestranná murovaná pivnica
Poschodie: 1. / 4 (nie prízemie), bez výťahu
Orientácia: západ – do tichého a zeleného vnútrobloku

 

Dispozícia:

Priestranná vstupná chodba prepojená so všetkými miestnosťami

Tiché prostredie plné zelene
Vnútroblok s príjemnou atmosférou a výborným susedstvom
Kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti
Rýchla dostupnosť do centra

Príslušenstvo bytu:

Murovaná, suchá a priestranná pivnica

Náklady na bývanie: 222 € (Správcovské poplatky, elektrina, plyn)

Tento byt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších častí Banskej Bystrice, s potenciálom na rekonštrukciu podľa vlastného vkusu.

Nezmeškajte túto príležitosť – dohodnite si obhliadku ešte dnes!

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      4348029
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      189 000 €
  • Jednotková cena:
      2 255 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Pivnica: 1
  • Zariadenie: Čiastočne zariadený
  • Nadzemných podlaží: 4
  • Podlažie nehnuteľnosti: 1
  • Konštrukcia: Tehla
  • Kúrenie: Áno
    • Centrálne
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu
  • Orientácia: západná

Lokalita

Zobraziť na externej mape
  • Ulica : 29.augusta

• Dvojpodlažný rodinný dom Lovča

    Hviezdoslavova 113, Lovča

    Celkovo163 500 €

  • Kancelárske a skladové priestory na prenájom v novom objekte v Petržalke

    Kubínska, Bratislava-Petržalka

    1 658 €Mesačne