Popis nehnuteľnosti

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s rozlohou 76 m² v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratislavy — na tichej a zelenej ulici Lešková v mestskej časti Staré Mesto. Byt je situovaný v historickej pamiatkovej budove, ktorá nesie nezameniteľný charakter staromestskej architektúry. Celá budova prešla v roku 2021 kompletnou rekonštrukciou.
Toto nie je len byt — je to adresa, ktorá hovorí sama za seba. Prémiová lokalita, historická hodnota a stabilný príjem v jednom.
— VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Stabilná investícia s okamžitým výnosom
Byt sa predáva spolu s dlhodobým a spoľahlivým nájomníkom, vďaka čomu získavate nehnuteľnosť, ktorá od prvého dňa generuje príjem. Regulované nájomné zaručuje predvídateľnosť a stabilitu — ideálne pre investorov, ktorí hľadajú bezpečný a overený aktívum v porfóliu.

Lokalita, ktorá nikdy nevyjde z módy
Staré Mesto patrí trvalo k najžiadanejším lokalitám v Bratislave — pre bývanie aj investovanie. Ulica Lešková je pokojná a zelená, no napriek tomu v samom centre diania. Kaviarničky, reštaurácie, kultúra aj parky — všetko na dosah pešej chôdze. Príroda a ruch mesta v dokonalej rovnováhe.

Čo oceníte na prvý pohľad:

- PAMIATKOVÁ BUDOVA
- Historická architektúra s nenapodobiteľnou atmosférou
- PARKOVISKO V ZÁHRADÍ
- Možnosť dokúpiť vlastné parkovanie priamo za budovou
- KRÁSNA ZELEŇ
- Pokojné záhradné prostredie v srdci mesta
- 76 M² DISPOZÍCIA
- Veľkorysý priestor pre moderné bývanie
- SPOĽAHLIVÝ NÁJOMNÍK
- Dlhodobý nájom s regulovaným nájomným
- OBROVSKÝ POTENCIÁL
- Ideálne na bývanie aj ako investičná nehnuteľnosť

Nevšedný charakter & obrovský potenciál

Pamiatková budova predstavuje nielen architektonickú krásu, ale aj trvalú hodnotu, ktorá sa v čase neznehodnocuje. Byt skrýva obrovský rozvojový potenciál — či už ide o zhodnotenie interiéru, využitie prémiovej lokality alebo dlhodobý rast hodnoty nehnuteľnosti v jednom z najvyhľadávanejších bratislavských štvrtí.

Ak Vás táto ponuka očarila aspoň tak ako mňa neváhajte ma kontaktovať na tel. číslo 0919 180 840 alebo na mail krizanovicova@astonreal.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      4210693
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      215 000 €
  • Jednotková cena:
      2 829 € / m2

Naposledny pridané

  • Na prenájom kancelárske priestory v Veľkom Šariši

    železničiarska, Veľký Šariš

    490 €Mesačne

  • Na prenájom kancelárske priestory v Veľkom Šariši

    železničiarska, Veľký Šariš

    525 €Mesačne

  • Na prenájom výrobná hala - sklad

    Strojnícka, Prešov

    1 291 €Mesačne