Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj starší rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami  a veľkým pozemkom vhodný na bývanie pre väčšiu rodinu alebo aj na podnikanie.  Pozemok  je veľkosti 1 579 m²

Dom sa nachádza v obci Orechová Potôň 200 m od vlakovej stanici a 100 metrov od centra obce. Obec Orechová Potôň je rýchlo sa rozvíjajúca obec 35 km od Bratislavy  vhodná na kvalitné bývanie aj podnikanie. V obci sa nachádza Malkia park (ZOO) , hotel Ring a Slovakia ring závodisko.

Dispozícia domu (úžitková plocha cca 300m2)
Byt 1:
• 2 samostatné izby
• kuchyňa
• kúpeľňa
• samostatné WC
Byt 2 (dvojpodlažný):
• obývacia izba spojená s kuchyňou
• kúpeľňa
• samostatné WC
• 5x samostatné izby
• pracovňa / šatník / sklad

Na pozemku je skleník, garáž  a menšie budovy určené na skladovanie.

Nehnuteľnosť je ideálna pre viacgeneračné bývanie, ubytovňu alebo ako investícia s možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. 

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať kedykoľvek.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      4131729
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      199 000 €
  • Jednotková cena:
      663 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Balkón: 1, plocha: 8 m2
  • Pivnica: 1
  • Predzáhradka: 1, plocha: 30 m2
  • Garáž: 1

Naposledny pridané

  • Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + stavebné povolenie.

    Štál Lukáčov, Jedľové Kostoľany

    Celkovo100 000 €

  • Slnečný 1-izbový byt na Národnej triede v Košiciach

    Národná trieda, Košice-Sever

    Celkovo170 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti