Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový rodinný dom s praktickou dispozíciou v príjemnej časti obce Dvory nad Žitavou. K nehnuteľnosti patrí aj samostatná garáž a letná kuchynka.

VÝMERA:
- celková výmera pozemku je 1 389m²
- rodinný dom má výmeru 103m²

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
- vstupná chodba, kuchyňa s jedálenskou časťou, špajza, kúpeľňa, obývacia miestnosť, spálňa

DOM:
- sedlová škridlová strecha
- postavený z tehly
- stav domu je pôvodný
- inžinierske siete: obecná voda, elektrina, plyn, žumpa 

LOKALITA:
- obec sa nachádza 10km od Nových Zámkov
- bezpečná časť neďaleko centra obce 
- potraviny 
- pošta

VÝHODY:
- možnosť kompletnej rekonštrukcie podľa predstáv 
- rodinný dom ponúka dobré dispozičné riešenie
- veľmi zachovalý stav domu 
- rovinatý, veľkorysý a urdžiavaný pozemok 
- parkovacie miesto 

CENA: 71 000€
V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.

Ak hľadáte rodinný dom s veľkorysým pozemkom, táto ponuka by Vás mohla zaujať. Neváhajte si dohodnúť obhliadku! 

KONTAKT:
Denisa Rybárová
0918 910 524
rybarova@dualreal.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3996788
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      71 000 €
  • Jednotková cena:
      689 € / m2

• Dvojpodlažný rodinný dom Lovča

    Hviezdoslavova 113, Lovča

    Celkovo163 500 €

  • Kancelárske a skladové priestory na prenájom v novom objekte v Petržalke

    Kubínska, Bratislava-Petržalka

    1 658 €Mesačne