Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v okrese Komárno, v obci Radvaň nad Dunajom, ktorý sa nachádza priamo pri rieke Dunaj.

Pozemok: Nachádza sa v tichej oblasti, priamo na hranici s riekou Dunaj, v okolí ktorého je príroda a chránená oblasť. Jeho celková výmera je 5043 m2 a je rovinatý, teda vhodný na výstavbu. V okolí sa nachádzajú potraviny, reštaurácie a základná občianska vybavenosť.

IS: inžnierske siete (elektrika, voda, plyn) sú dostupné priamo pri pozemku na hlavnej ceste.

Lokalita: Neďaleko je Wellness Hotel Patince, a rovnako tak aj okresné mesto Komárno (18km). Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, ako aj objektu na rekreáciu. V bezprostrednej blízkosti (cca 300m) sa nachádza novovybudovaná kompa, ktorá umožní priamy prístup do Maďarska, vďaka priechodu Radvaň nad Dunajom – Neszmély, ktorý tak skráti pôvodnú 40km obchádzku len na pár minút, čo výrazne zhodnotí danú oblasť, má vplyv na rast cien nehnuteľností v tomto regióne a je prípadne vhodný aj na investičnú činnosť. UPI na vyžiadanie.

Cena: 142.000€

Realitný maklér: Adam Belianský
                            +421 944 288 368
                           beliansky@bosen.sk

Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

The Bosen Group real estate agency offers you an exclusive building plot for sale in the district of Komárno, in the village of Radvaň nad Dunajom, which is located right next to the Danube river.

Land: Located in a quiet area, right on the border with the Danube river, surrounded by nature and a protected area. Its total area is 5043 m2 and it is flat, therefore suitable for construction. There are groceries, restaurants and basic civic amenities nearby.

IS: engineering networks (electricity, water, gas) are available right next to the plot on the main road.

Location: Nearby is the Wellness Hotel Patince, as well as the district town of Komárno (18 km). The land is suitable for the construction of a family house, as well as an object for recreation. In the immediate vicinity (approx. 300m) there is a newly built comp, which will allow direct access to Hungary, thanks to the Radvaň nad Dunajom - Neszmély crossing, which will shorten the original 40km detour to just a few minutes, which will significantly improve the area, has an impact on the growth of real estate prices in this region and is possibly also suitable for investment activity. UPI on demand.

Price: 142.000€

Real estate agent: Adam Belianský
                                +421 944 288 368
                                beliansky@bosen.sk
 

Real estate office Bosen Group is a member of the Real Estate Union of the Slovak Republic and follows its Real Estate Code. The stated price is final, includes the commission of the real estate agency, legal service provided by the law firm, payment of the basic administrative fee at the cadastre, advice on the transfer of real estate and a free offer of financing through a mortgage.

Detail nehnuteľnosti

 • ID ponuky:
    3868797
 • Tranaskcia :
    Predaj
 • Typ nehnuteľnosti :
    Stavebné pozemky
 • Druh nehnuteľnosti :
    Pozemok pre rodinné domy
 • Celková cena :
    142 000 €
 • Jednotková cena:
    - / m2

Lokalita

Zobraziť na externej mape
 • Ulica : Radvaň nad Dunajom
 • Časť mesta : -
 • Mesto : Radvaň nad Dunajom
 • Kraj : Nitriansky
 • Okres : Komárno
 • Štát : Slovensko

BOSEN Bratislava

Podobné nehnuteľnosti

#
 • Prenájom
... Finanzpartner reality franchise s.r.o.

Na prenájom Obchodné priestory Dunajská Streda

Gabčíkovská cesta, Dunajská Streda

 • 0 m2
#
 • Prenájom
... Byty Bratislava
#
 • Predaj
Člen NARKS
... Bc. Miroslav Kučeravý - MK REAL