Popis nehnuteľnosti

KRÁSNA NOVOSTAVBA 2015r.

Nadčasový Rodinný dom 250m2. Pozemok 900m2. 

+ IHNEĎ pri lese, najkrajší výhľad široko-ďaleko

+ Výška stropu v obývačke 5m

+ Všetky inžinierske siete

+ Tepelné čerpadlo 

+ Krb 

+ Vlastná studňa

+ Pivnica 

+ Upravená záhrada 

+ KRÁSNE prírodné prostredie

 

Cena 790 000 €

FINANCOVANIE:

Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám kompletný servis zastreší naša hypotekárna špecialistka. Zazmluvnené máme všetky banky.

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti a pomoc pri prepise všetkých energií.

Autorizácia zmluvy advokátom a formou notárskej zápisnice.

Som tu vždy pre Vás!

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3840515
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      790 000 €
  • Jednotková cena:
      3 160 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Novostavba
  • Terén pozemku: Mierne svahovitý
  • Terasa: 1
  • Pivnica: 1
  • Dátum výstavby: Áno, v roku: 2015
    • Satelitná TV
  • Energetická náročnosť: Z klasických materiálov

Realitní makléri Slovenska

  • Adresa: Chlumeckého 5, Bratislava
  • Mobil: +421 905 550 233
  • Email: info@revista.sk
  • Web:

Realitní makléri Slovenska - naša ponuka

#
  • Predaj
Realitní makléri Slovenska

NOVOSTAVBA 144m2. Pozemok 605m2

Pútnická, Bratislava-Záhorská Bystrica

  • 142 m2
#
  • Predaj
Realitní makléri Slovenska
#
  • Predaj
Realitní makléri Slovenska

NOVOSTAVBA. DOKONALÝ 6+i Rodinný dom 300m2, pozemok 900m2

Pri Vápenickom potoku, Bratislava-Záhorská Bystrica

  • 300 m2
#
  • Predaj
Realitní makléri Slovenska

3i Rodinný dom 90m2. Pozemok 600m2

Strmé sady, Bratislava-Dúbravka

  • 90 m2

Naposledny pridané

  • Garáž (18 m2) sídl. Západ I. Spišská Nová Ves

    Duklianska, Spišská Nová Ves

    Celkovo28 900 €

  • Na Predaj - Veľký 4 izbový byt nám Ľ Štúra Moldava nad Bodvou