Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj samostatnú murovanú garáž, na ulici Valchárska – mestská časť Ružinov, lokalita Nivy. Garáž má 26 m2 – čo je väčšia výmera ako štandardné garáže a je súčasťou radovej zástavby.
Parametre

Výmera: 26 m²
Typ: murovaná garáž v radovej zástavbe
Brána: manuálna, dvojkrídlová
Elektrina: nie je k dispozícii

Stav a vybavenie

Po rekonštrukcii: strecha je vyčistená a natretá hydroizoláciou
Suchý a udržiavaný priestor

Lokalita

Ružinov – časť Nivy
Valchárska ul.
Dobrá dostupnosť, mestská infraštruktúra v okolí

Pozemok

Pozemok pod garážou je vo vlastníctve Hlavného mesta

Cena: 29.000,- € je už vrátane provízie a kompletného právneho servisu

Garáž je okamžite k dispozícii. V prípade záujmu o obhliadku alebo ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3443320
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Ostatné objekty
  • Druh nehnuteľnosti :
      Garáž
  • Celková cena :
      29 000 €
  • Jednotková cena:
      1 115 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Nadzemných podlaží: 1