Popis nehnuteľnosti

Hľadáte domov, ktorý si dotvoríte podľa vlastných snov? 🏡✨

Ponúkam na predaj slnečný 3-izbový byt (64 m²) v srdci Hriňovej, ktorý čaká na svoju novú tvár. Ideálny pre rodinu, ktorá túži po vlastnom „dizajne“, alebo ako šikovná investícia.

Čo vás očarí?
✅ Lokalita: Tichá časť s výhľadom na podpoliansku prírodu.
✅ Stav: Pôvodný, ale zachovalý – máte voľnú ruku pri zmene dispozície. Plusom sú už vymenené plastové okná.
✅ Bonus: K bytu patrí balkón, pivnica a hlavne GARÁŽ priamo pri dome! 🚗 NIE JE ZAHRNUTÁ V CENE 

Lokalita, kde máte všetko po ruke:
Škola, škôlka, obchody aj lekár sú len pár krokov od vchodu. A po práci? Sladká zmrzlina 🍦 alebo výlet k vodopádu Bystrô 🏞️, príp.lyžovačka ⛷️ (Ski Látky, Ski Kokava Línia, Ski Čierny Balog)

💰 Cena: 87.500 € 
💶 Mesačné náklady: 147 € (vrátane fondu na nový výťah)

Byt je voľný ihneď! 🔑

Zaujala vás táto ponuka? Napíšte mi správu 📩 alebo volajte na 📞 +421 904 631 505.

#hrinova #predajbytu #podpolanie #nehnutelnosti #byvanie

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3298704
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      87 500 €
  • Jednotková cena:
      1 367 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Balkón: 1
  • Pivnica: 1
  • Podlažie nehnuteľnosti: 2
  • Dátum výstavby: Áno, v roku: 1970
  • Konštrukcia: Panel
  • Garáž: 1, plocha: 26 m2
  • Telekomunikácie: Áno
    • Metalický internet
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu