Popis nehnuteľnosti

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii priamo v centre v historickej časti mesta na Mäsiarskej ulici. Takéto typy bytov sa na trhu vyskytujú veľmi málo krát!

● Výmera: 41 m2
● Vhodný aj ako investícia
● Tehlový bytový dom
● Historické centrum mesta
● Kompletná rekonštrukcia
● Obrovská pivnica – 19m2
 

STAV BYTU: kompletná rekonštrukcia celého bytu. Súčasťou zariadenia je práčka, vstavaná rúra a chladnička v kuchyni.  Byt sa predáva kompletne zariadený, čo poskytuje novému majiteľovi možnosť okamžitého nasťahovania sa alebo kompletného prenájmu. Byt je mimoriadne vhodný aj ako investícia pre prenájmy cez portály Airbnb, Booking a pod.

PERFEKTNÁ LOKALITA: byt sa nachádza v historickej časti Košíc, v absolútnom centre mesta. Jeho poloha poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V priamej blízkosti bytu sa vo dvore nachádza spoločná záhrada.

PRIDANOU HODNOTOU bytu je nadmerne veľká pivnica, ktorá má až 19 m2 a dá sa využívať ako spoločenská miestnosť na rôzne aktivity podľa vlastného uváženia – pingpong, biliard, fitness a pod.

Priestor 41 m2 poskytuje možnosť prerobenia bytu na 1,5 izbový alebo menší 2 izbový byt.

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať makléra, veľmi radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie. Radi Vám bezplatne pomôžeme aj s možnosťami financovania.

Realitná maklérka: Ing. Katarína Čomová, PhD.

tel: 0911 742 960

NAŠA CENA JE KONEČNÁ, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH POPLATKOV. V CENE JE UŽ ZAHRNUTÝ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV.

 

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3189378
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      1-izbový byt
  • Celková cena :
      196 000 €
  • Jednotková cena:
      4 780 € / m2

Naposledny pridané

  • BOSEN | Štýlový 4i byt s krbom, centrum, 152 m2

    ČSA, Banská Bystrica

    Celkovo445 000 €

  • BOSEN PRENÁJME 3IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V HAINBURG/DONAU

    Hainburg a.d. Donau

    820 €Mesačne

  • BOSEN NITRA | Novostavba 4 izb. RD | Nitra – Janíkovce

    Pri Studničke, Nitra

    Celkovo288 400 €