Popis nehnuteľnosti

Hľadáte miesto, kde si postavíte dom presne podľa svojich predstáv, no zároveň chcete zostať na skok od mesta? Tento slnečný pozemok v pokojnom prostredí pri Čani ponúka ideálnu kombináciu súkromia, priestoru a výbornej dostupnosti do Košíc. Vytvorte si domov tam, kde sa spája pohodlie s prírodou. 

Ideálne miesto pre výstavbu rodinného domu – pokojné prostredie, dobrá dostupnosť do mesta a kompletná občianska vybavenosť v blízkosti. Pozemok má výborný prístup a inžinierske siete sú dostupné. Perfektná príležitosť pre bývanie aj investíciu.

 

📐 Výmera pozemku:  610 m² + podiel na prístupovej ceste, spolu približne 700 m².

179 € / m². 
💰 Cena: 124 999€

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3109653
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Iný stavebný pozemok
  • Celková cena :
      124 999 €
  • Jednotková cena:
      205 € / m2

Diamond Reality Franchising

Diamond Reality Franchising - naša ponuka