Popis nehnuteľnosti

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

výmera podielu: cca 800 m² (8 árov)

celkový pozemok: cca 3 200 m²

rozmery pozemku: šírka 32 m × dĺžka 98 m

prístup: z Nitrianskej ulice

inžinierske siete: v dosahu cca 10 m

🏗️ VYUŽITIE

✔ výstavba rodinného domu
✔ možnosť realizácie menšieho bytového domu
✔ ideálne ako investícia do budúcna

⭐ HLAVNÉ VÝHODY

výborná dostupnosť do Nitry (cca 5–10 min)

vyhľadávaná a pokojná lokalita

pozemok v zastavanej časti obce

investičný potenciál vďaka rastu okolia Nitry

-fotka je len ilustračná

💰 Možnosť dohody na cene

📞 V prípade záujmu alebo otázok ma neváhajte kontaktovať – rada poskytnem viac informácií alebo dohodnem obhliadku. 0915 139 029

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3087690
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      67 000 €
  • Jednotková cena:
      84 € / m2

Naposledny pridané

  • Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + stavebné povolenie.

    Štál Lukáčov, Jedľové Kostoľany

    Celkovo100 000 €

  • Slnečný 1-izbový byt na Národnej triede v Košiciach

    Národná trieda, Košice-Sever

    Celkovo170 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti