Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj atraktívne stavebné pozemky v obci Vištuk s pekným výhľadom a výbornou dostupnosťou.

Vrchné pozemky:

cena: 155 €/m², výmery pozemkov 553 m2 a 564 m2
k cene pozemku sa pripočítava aj cena za podiel na prístupovej ceste, t.j. ¼ zo 182 m2, cena za podiel na prístupovej ceste 6779, 50 EUR
celková cena zahŕňa aj  betónovú prístupovú cestu a skolaudované siete (voda + elektrika)
siete sú privedené na hranicu pozemku
bez vybudovanej šachty a elektromerovej skrine
odpad riešený formou septiku (nie je realizovaný, realizácia je v réžii kupujúceho)

Spodné pozemky:

cena: 149 €/m², výmery pozemkov: 501 m2 a 597 m2
celková cena zahŕňa aj betónovú prístupovú cestu a skolaudované siete (voda + elektrika)
siete sú privedené na hranicu pozemku
bez vybudovanej šachty a elektromerovej skrine

V zmysle územného plánu ide o lokalitu s hlavnou funkciou využitia: plochy obytnej funkcie rodinné domy.

Základná charakteristika:

Územie bloku slúži výlučne na bývanie v nízkopodlažnej zástavbe rodinnými domami

Funkčné využitie: dominantná funkcia:

-bývanie v obytných budovách – rodinných domoch 

Regulatívy:

- koeficient zastavanej plochy maximálne 20%

 -koeficient zelene minimálne 60 %

/V prípade záujmu klienta, možnosť zaslať úplné znenie UPI/

 

Pozemky sa nachádzajú v pokojnej lokalite, ideálne na výstavbu rodinného domu, s príjemným prostredím a výhľadom do okolia.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pre viac informácií alebo obhliadku.

Cena: od 149,00 EUR/m2

Kontakt: 0948247257

www.arete.sk

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o. Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti:

-zmluvy autorizované advokátom

-zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie

-úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra

-úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách

-úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva

Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2952119
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      74 649 €
  • Jednotková cena:
      149 € / m2