Popis nehnuteľnosti

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 1-izbový byt na Vilovej ul. v Petržalke, v blízkosti Vienna Gate. Byt je ideálny ako štartovacie bývanie, prípadne ako investícia na prenájom.

BYT: Výmera bytu je 24,8 m².  Byt sa nachádza na 10. nadzemnom podlaží z 12., v  bytovom dome s dvomi výťahmi. Orientovaný je na východnú stranu.

DISPOZÍCIA: Byt pozostáva zo vstupnej chodby so šatníkovou skriňou, obytnej miestnosti s kuchyňou a kúpeľne spojenej s toaletou.

ZARIADENIE: Byt sa predáva zariadený, vrátane: kuchynskej linky s elektrickou rúrou, digestorom, chladničkou, práčkou. V obytnej miestnosti je umiestnená pohovka, TV stolík, konferenčný stolík, jedálenský stôl so stoličkami. V chodbe sa nachádza skriňa.

PARKOVANIE: Verejné pred bytovým domom.

LOKALITA: Bytový dom sa nachádza na Vilovej ulici, ktorá je charakteristická kompletnou občianskou vybavenosťou aj vďaka neďalekej Vienna Gate. Oceníte tiež blízkosť nákupného centra Aupark, Sadu Janka Kráľa plného zelene, či skvelé napojenie na MHD ako aj vlakovú stanicu.

CENA: 144.990 € 

Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis, úhradu správneho poplatku na katastri a bezplatné finančné poradenstvo k hypotéke.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2806686
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      1-izbový byt
  • Celková cena :
      144 990 €
  • Jednotková cena:
      5 846 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Zariadenie: Zariadený
  • Nadzemných podlaží: 12
  • Podlažie nehnuteľnosti: 10
  • Skolaudované: Áno, v roku: 1978

Naposledny pridané

  • Novostavby domov Horné Mýto - 7 min od Dunajskej Stredy

    Horné Mýto, Dunajská Streda

    Celkovo189 000 €

  • Prenájom jednoizbového bytu v Smolniku

    Smolník

    370 €Mesačne

  • Odporúčané nehnuteľnosti