Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 30 árov vo vyhľadávanej lokalite mesta Nové Zámky. Pozemok je ideálny na výstavbu viacerých rodinných domov alebo developerský projekt. Parametre pozemku: • Celková výmera: 2929 m² • Šírka pozemku: 22 m (vpredu), s postupným zužovaním na 19 m (vzadu) • Dĺžka pozemku: 154 m (jedna strana), 149 m (druhá strana) • Prístup: asfaltová cesta • Inžinierske siete v dosahu / na pozemku Na pozemku sa nachádza starší rodinný dom, ktorý je vhodný na zbúranie – ideálna príležitosť na nové využitie rozľahlého priestoru podľa vlastných predstáv. Výhody: • Výborná dostupnosť do centra mesta - 1 km od Hlavného námestia • Ulica s občianskou vybavenosťou v blízkosti • Rovinatý terén, jednoduchá príprava na výstavbu • Vhodné pre developerov aj jednotlivcov Táto nehnuteľnosť predstavuje výnimočnú investičnú príležitosť – či už na výstavbu viacerých domov, radovej zástavby, alebo na priestranné rodinné sídlo. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií alebo obhliadku.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2666731
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      270 000 €
  • Jednotková cena:
      92 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Pripravenosť k výstavbe: Vydané stavebné povolenie

Realitná kancelária Romantické chalupy

Realitná kancelária Romantické chalupy - naša ponuka

Naposledny pridané

  • Na prenájom komerčné priestory v areáli Townside v Rožňave

    Akademika Hronca, Rožňava

    430 €Mesačne

  • BOSEN I Zariadený 2 izbový dom na pláži, Zanzibar

    Pwani Mchangani, Bratislava-Staré Mesto

    Celkovo119 990 €

  • Kancelárke priestory s vlastným parkingom v susedstve IKEA a nákupného centra AVION

    Pestovateľská ulica, Bratislava-Ružinov

    464 €Mesačne