Popis nehnuteľnosti

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Považská, Nové Mesto nad Váhom.

Byt sa nachádza na 5. poschodí s výťahom, čo zaručuje príjemný výhľad a dostatok svetla s celkovou výmeru 62 m² a nachádza sa v zateplenom bytovom dome s kľudnou a tichou lokalitou.
Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa plastové okná, nové radiátory s meračmi tepla.
Bytové jadro je v pôvodnom stave, čo poskytuje novému majiteľovi možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.
Dispozícia:
- vstupná chodba so stavanou šatníkovou skriňou a komorou
- samostatnej toalety a kúpeľne
- dvoma spálňami
- kuchyne
- obývacej miestnosti s balkónom
- všetky miestnosti sú nepriechodné a vstup do každej je z chodby

K bytu prislúcha murovaná pivnica s výmerou 2 m².
Mesačné náklady na bývanie sú približne 200 €.
Parkovanie pri bytovom dome je verejné a bezproblémové.
Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.

Tento byt ponúka komfort, svetlo, praktické dispozičné riešenie a príjemný veľký balkón – ideálne miesto pre váš nový domov.
Virtuálna prehliadka:
https://my.matterport.com/models/3jrgWExDFEf?section=media

Ing. Dávid Zemčák
RADO Reality Group
Tel.: +421 915 941 044
E-mail: zemcak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za roky 2022 a 2023. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 6 prestížnych ocenení.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2337307
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      119 000 €
  • Jednotková cena:
      1 831 € / m2

Naposledny pridané

  • STAVEBNÝ pozemok 800m2 pri lese. Napojený na všetky IS

    Na Tálkoch, Marianka

    Celkovo275 000 €

  • Rodinný dom 160m2 v pôvodnom stave. Pozemok 1613m2 šírka 14m

    Istrijská, Bratislava-Devínska Nová Ves

    Celkovo230 000 €

  • Podobné nehnuteľnosti

    #
    • Predaj
    ... HALO reality Slovensko
    #
    • Predaj
    ... JKV REAL

    3-izbový byt, Nové Mesto nad Váhom

    Dibrovova, Nové Mesto nad Váhom

    • 65 m2
    ... JKV REAL

    Na predaj: 2-izbový byt – Nové Mesto nad Váhom

    Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom

    • 40 m2
    #
    • Predaj
    ... PROXAM reality s.r.o.

    Trojizbový byt na Sasinkovej ulici

    Sasinkova, Nové Mesto nad Váhom

    • 76 m2