Popis nehnuteľnosti

Directreal LMCity - INVESTIČNÝ POZEMOK V SRDCI LIPTOVA – OBROVSKÝ POTENCIÁL DO BUDÚCNA

Predstavte si miesto, kde sa stretáva turistický ruch ️, voda a budúci rozvoj . Presne takúto príležitosť vám dnes prinášam.

Ing. Ján Psotný | Directreal – špecialista na Liptov

Lokalita, ktorá predáva sama seba:
Pozemok sa nachádza medzi obľúbeným aquaparkom Tatralandia ‍️ a pripravovaným hotelovým projektom , len na skok od ikonickej vodnej nádrže Liptovská Mara

Táto časť Liptova patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality vďaka blízkosti strediska Jasná , cyklotrás , hôr ️ a celoročných atrakcií.

Základné údaje:
Výmera: 24 371 m²
Cena: 90 €/m²
Celková cena: 2 193 390 €

️ Dôležité informácie (na rovinu):
Momentálne nie je možná výstavba
Územie je vedené ako poľnohospodárska pôda
Výstavba možná len cez zmenu územného plánu

Prečo je to TOP investícia?
️ Južná strana – rekreačné objekty:
IZP 0,10 | max. 1 NP
️ Východná strana – rodinné domy:
IZP 0,30 | max. 2 NP
Pri schválení ZaD č.7:
️ zmena na rekreačné využitie
️ časť územia až 4 NP

Dnes pôda → zajtra developerská príležitosť ️

Kompletný servis na kľúč
Spoľahnite sa na skúsenosti makléra a silné zázemie spoločnosti Directreal

Zaujalo vás to? Nečakajte príliš dlho…
Takéto investičné príležitosti miznú rýchlo

Ozvite sa mi a rád vám poviem viac osobne.

Ing. Ján Psotný – váš realitný partner pre Liptov
Výmera m2: 24371
Cena za m2 EUR: 90
Siete: Bez sieti
Svetové strany: Východ,Juh,Západ,Sever
Príjazdová cesta: Nespevnená cesta

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pRD

Kontakt na makléra:
Ján Psotný
+421908029378
j.psotny@directreal.sk

Pozrite si video

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2121631
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Iný stavebný pozemok
  • Celková cena :
      2 193 390 €
  • Jednotková cena:
      90 € / m2