Popis nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj stavebný Pozemok pre rod. domy o veľkosti 1569m2, čo predstavuje veľkorysú plochu s možnosťou jeho rozdelenia pre výstavbu dvoch rodinných domov. Stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Tomášov v blízkosti Malého Dunaja na Dunajskej ulici.
-Je rovinatý s nutnosťou vyčistenia.
-Dve studne na pozemku.
-Umiestnený je v tichej a pokojnej časti na bývanie v obklopení rodinných domov navyše s dobrou občianskou vybavenosťou v rámci obce.
ZÁKLADNÉ INFO
-Predná časť je o šírke 14m, celková dĺžka 112m.
-Príjazdová cesta je asfaltová
-Všetky inžinierske siete sú pred pozemkom.
V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900
ID: 134999
Cena: 205 000 €
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      1638205
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      205 000 €
  • Jednotková cena:
      131 € / m2

• Štát : Slovensko

B10 Slovensko