Popis nehnuteľnosti

Directreal LMCity - Máme pre vás stavebný pozemok pre váš rodinný dom alebo rekreačnú nehnuteľnosť v intraviláne obce Liptovská Anna. Pozemok s rozlohou 1134 m2 je prevažne rovinatý, so spevnenou prístupovou cestou miernym svahom, z ktorého sú krásne výhľady. Ak hľadáte rozľahlejšiu parcelu, ponúkame vám možnosť kúpy susedného pozemku (spolu 2261 m2) za zvýhodnenú cenu .

Pripojenie na elektrinu je v dosahu (20 m), vodu a odpad je zatiaľ potrebné riešiť individuálne - studňa a žumpa/septik.

Z obce vedú rôzne turistické trasy. Z pozemku je krásny výhľad na bralá Pravnáč a Čereňová Skala. Turistické atrakcie - Aquapark Bešeňová 8 minút autom a Tatralandia 10 minút, kúpele Lúčky 15 min. Lokalita poskytuje ideálne športové vyžitie v podobe turistiky, cyklotrás, aquaparkov, aktivít na Liptovskej Mare a lyžovania v známych strediskách Malinô Brdo a Jasná. ‍️️

Kontaktujte ma, aby ste sa dozvedeli viac o tejto ponuke 0948 100 133
Výmera m2: 1134
Cena za m2 EUR: 94
Siete: Bez sieti
Svetové strany: ,,,
Príjazdová cesta: Spevnená cesta

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pLP

Kontakt na makléra:
Elena Potfajová
+421948100133
e.potfajova@directreal.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      1568670
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      106 596 €
  • Jednotková cena:
      94 € / m2

Naposledny pridané

  • Štýlový a svetlý 2-izbový byt v projekte Slnečnice

    Fialová, 851 07 Bratislava, Bratislava-Petržalka

    750 €Mesačne

  • Exkluzívny 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park

    Čulenova 5A, 811 09 Staré Mesto, Bratislava, Bratislava-Staré Mesto

    Celkovo394 000 €