Popis nehnuteľnosti

MAX Profi reality ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lokalite Martin – Ľadoveň, ktorý spája komfort moderného bývania s pokojom prírody.

Byt s výmerou 66 m² sa nachádza na 3. poschodí s výťahom a už pri vstupe pôsobí vzdušne a harmonicky. Súčasťou bytu je aj  loggia s krásnym výhľadom na hory, ideálna na rannú kávu či pokojné večerné posedenie pri západe slnka. Byt je orientovaný na západnú stranu, vďaka čomu si môžete vychutnať príjemné popoludňajšie svetlo a atmosféru podvečera priamo z pohodlia domova.

Veľkou pridanou hodnotou sú až dve parkovacie miesta, čo je v súčasnosti výrazný benefit a záruka pohodlia bez každodenného hľadania parkovania.

Dispozícia a priestor:  Byt je navrhnutý s dôrazom na praktickosť aj komfort:

vstupná chodba so vstavaným úložným priestorom
samostatná spálňa s priamym vstupom na loggiu
priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou
kúpeľňa so sprchovacím kútom
samostatná toaleta
vstup na loggiu z obývacej izby aj zo spálne

Zariadenie a štandard:   byt sa prenajíma kompletne zariadený, pripravený na okamžité bývanie:

moderná kuchyňa so spotrebičmi (umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, varná doska)
obývacia časť s pohodlnou sedacou súpravou a TV
spálňa s manželskou posteľou a dostatkom úložného priestoru
kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou
K bytu prislúcha aj pivnica (cca 2 m²)

Lokalita:

Tichá a zelená lokalita s výbornou dostupnosťou do centra mesta (cca 10 minút pešo) ponúka ideálnu rovnováhu medzi mestským životom a oddychom v prírode.

Cena a podmienky:   mesačný nájom: 650 € vrátane energií a 2 parkovacích miest

Pri podpise zmluvy sa hradí:

nájom: 650 €
vratný depozit: 650 €
jednorazový administratívno-servisný poplatok: 650 €

Spolu pri nástupe: 1.950 €

Byt je ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľadajú kvalitné a pokojné bývanie. Uprednostňuje sa dlhodobý prenájom, nefajčiari, bez domácich zvierat.

V prípade záujmu vás radi prevedieme touto nehnuteľnosťou osobne.

kontakt na kanceláriu: 0910 988 442

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      1390076
  • Tranaskcia :
      Prenájom
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      650 € / mesiac
  • Jednotková cena:
      10 € / m2 / mesiac

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Novostavba
  • Loggia: 1, plocha: 6 m2
  • Pivnica: 1, plocha: 2 m2
  • Zariadenie: Zariadený
  • Konštrukcia: Tehla
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu