Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Sedliacka Dubová s pozemkom o výmere 922 m2. Starší rodinný dom je 4 izbový, v pôvodnom zachovalom stave, plastové okná. Na pozemku sú viaceré vedľajšie stavby, humno, hospodárska stavba s možnosťou rôzneho využitia. Dom sa nachádza v zastavanom území obce s prístupom z hlavnej cesty a veľkou výhodou je prístup na pozemok z druhej strany, možnosť výstavby ďaľšieho domu, prípadne iné využitie - podnikanie. Dom je napojený na IS. Bližšie informácie kontakt 0903 535187.  

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      1263572
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      144 000 €
  • Jednotková cena:
      800 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu

Naposledny pridané

  • Pozemok s budovou na pokojnom mieste Mýto Nízke Tatry

    Mýto pod Ďumbierom, Mýto pod Ďumbierom

    Celkovo45 000 €

Sedliacka Dubová, Sedliacka Dubová

    • 180 m2