Popis nehnuteľnosti

(F719-12-ANM)

Vo Finticiach dokončená novostavba vrátane sanity.

Dôležité údaje: murivo tehla 30cm + 20cm zateplenie (polystyrén), stropná fúkaná izolácia., podlahové teplovodné vykurovanie, príprava pre el. kotol, resp. tepelné čerpadlo.  IS: el, voda, kanál. Usporiadanie: Vstupná chodba, 2 samostatné izby, veľká kúpeľňa, samostatné wc, hala s kuchyňou. Pozemok 266m2, úžitková plocha 132m2, zastavaná 96m2. Pod rodinným domom stojí samostatná garáž s el. bránou.

Kontakt: 0918709021

Cena: 230000€

Kúpou alebo predajom to u nás nekončí - kompletný servis vrátane vybavenia hypotéky, úveru, dofinancovania, znaleckého posudku, geometrického plánu, statického posudku a právnych služieb. Dokonca pri rekonštrukcii domu, bytu, chaty po celom Slovensku sprostredkujeme často nevyhnutné  jadrové vŕtanie v najvyššej kvalite (vyrezávanie otvorov, otvory rôznych priemerov a dĺžky).

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      1199734
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      230 000 €
  • Jednotková cena:
      1 742 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Novostavba
  • Zariadenie: Nezariadený
  • Nadzemných podlaží: 1
  • Konštrukcia: Tehla
  • Garáž: 1

Finanzpartner reality franchise

Finanzpartner reality franchise - naša ponuka