Popis nehnuteľnosti

 

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v okresnom meste Snina. Nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre klientov, ktorí hľadajú štartovacie bývanie alebo priestor na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Dispozičné riešenie a parametre

Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu a disponuje úžitkovou plochou 28 m2. Vnútorná dispozícia je prakticky rozdelená a pozostáva z nasledujúcich častí:

Vstupná chodba
Samostatná obývacia izba / spálňa
Kuchyňa
Kúpeľňa

Stav nehnuteľnosti

Byt je v stave staršej renovácie. Vzhľadom na aktuálny stav je nehnuteľnosť určená na rekonštrukciu, čo umožňuje novému majiteľovi modernizáciu interiéru a úpravu dispozičných detailov presne podľa individuálnych potrieb.

Cena a profesionálne služby

Kúpna cena: 18 900 €

V rámci našich služieb je pre Vás zabezpečený kompletný realitný a právny servis, ktorý zahŕňa:

Prípravu kúpno-predajných zmlúv a súvisiacich dokumentov.
Profesionálne zastupovanie počas celého procesu predaja.
Pre uľahčenie kúpy Vám radi pomôžeme s vybavením najvýhodnejšieho financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru a zabezpečíme optimálne poistenie nehnuteľnosti.

Kontakt pre obhliadku

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo dohodnutie termínu obhliadky nás kontaktujte na telefónnom čísle:

Mobil: 0951 304 316

Realitná kancelária Bývajte s nami - Reality nás bavia.

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      1173021
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      1-izbový byt
  • Celková cena :
      18 900 €
  • Jednotková cena:
      675 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Podlažie nehnuteľnosti: 1