Popis nehnuteľnosti

Apartmán v stredisku Starý Smokovec - Vysoké Tatry ponúka realitná kancelária RESIDENCE exkluzívne. 

2-izbový zariadený apartmán v prestížnom rekreačnom rezorte HREBIENOK RESORT je vhodnou investíciou do nehnuteľnosti, ktorá generuje pasívny príjem ale pre majiteľa ponúka aj skvelú možnosť pre rodinnú rekreáciu v tatranskej prírode. To ocenia najmä ľudia žijúci v rušnom meste.

Nachádza sa na 3.poschodí hornej budovy - Hrebienok Resort I. , s balkónom orientovaným na juh. Obývacia izba je spojená s kuchynským a jedálenským kútom. je zariadená rozkladacou pohovkou, kde sa pohodlne vyspia dvaja ľudia. V kúpeľni je sprchovací kút. WC je samostatné. Spálňa je tiež samostatná. Z oboch izieb je prístup na balkón. 

Podlahová plocha: 42,48 m2.
Úžitková plocha: 50,98 m2
Balkón:  8,50 m2
Príslušenstvo: uzamykateľná skrinka na 2 páry lyží s vyhrievaním lyžiarok, umiestnenie v garážových priestoroch.  

Apartmán je vyťažovaný vo vlastnej réžii. Je však možnosť využiť vyťažovacie služby resortu, v ktorom je recepcia, wellness, bazén. 

V rezorte je niekoľko prevádzok a obchodov ako napríklad reštaurácie, cukráreň, kaviarne. Na parkovanie sú k dispozícii podzemné parkoviská aj exteriérové parkovisko. Parkovacie miesto v garáži nie je v cene apartmánu.       

Bližie info: Ing. Peter Buocik - realitný maklér špecialista realitnej kancelárie RESIDENCE Liptovský Mikuláš, 0948 145 128, peter.buocik@residence-real.sk   

PREDÁME AJ VÁŠ APARTMÁN KDEKOĽVEK V NÍZKYCH A VYSOKÝCH TATRÁCH. 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0935947
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      Apartmán
  • Celková cena :
      318 000 €
  • Jednotková cena:
      6 238 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Novostavba
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Balkón: 1, plocha: 9 m2
  • Podlažie nehnuteľnosti: 3
  • Dátum výstavby: Áno, v roku: 2019
  • Garáž: 1