Popis nehnuteľnosti

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 698 m² nachádzajúci sa v obci Hubice. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu a predstavuje výbornú príležitosť pre tých, ktorí chcú začať stavať bez zdĺhavých príprav.

Výhodou je platné právoplatné stavebné povolenie a už zrealizované základy – betónové tvárnice spolu so základovou doskou, čo vám ušetrí čas aj náklady a tiež možnosť odpočtu DPH.

Základné informácie:

výmera: 698 m²

slnečný, rovinatý pozemok

právoplatné stavebné povolenie

vybudované základy (tvárnice + základová doska)

pokojná lokalita s dobrou dostupnosťou

Pozemok sa nachádza v príjemnom prostredí vhodnom na pokojné bývanie, s dobrou dostupnosťou do okolitých miest.

V prípade záujmu o obhliadku volajte na 0948 522 521 alebo píšte na kovacova@salea.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0716149
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      222 000 €
  • Jednotková cena:
      318 € / m2