Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom na skok od mesta Michalovce, v obci Zalužice. Tento dom ponúka komfort, priestor, súkromie a výbornú lokalitu - ideálne miesto pre pokojný rodinný život. Objavte čaro tejto nehnuteľnosti v obľúbenej obci len pár minút od Zemplínskej Šíravy a mesta Michalovce.

 

dom situovaný vo vyhľadávanej obci vzdialenej 8 km od okresného mesta Michalovce
po staršej rekonštrukcii ( 2 plastové okná, keramická dlažba, plávajúca podlaha, ,..)
disponuje 5 izbami
dispozičné riešenie: vstupná chodba, obývacia hala, 3 samostatne obytné miestnosti, kúpeľňa, šatník, technická miestnosť s výstupom na povalu, kuchyňa, jedáleň, práčovňa, WC
dom je postavený z tehál 
so sedlovou strechou- eternit, plech
okná- pôvodné (drevené), 2 plastové okná
podlaha- dyle, linoleum, plávajúca podlaha, keramická dlažba
vykurovanie domu je zabezpečené centrálnym kúrením
dom je čiastočne podpivničený
celková výmera pozemku je 1054 m2 ( 25 m x 42 m)
úžitková plocha domu cca 130 m2
IS- elektrina, plyn, voda, studňa, žumpa
pozemok s množstvom zelene ponúka priestor pre relax, záhradkárčenie, detské hry či menšie hospodárstvo
na pozemku sa nachádza garáž
občianska vybavenosť obce- materská škola, základná škola,  futbalové ihrisko, potraviny, pošta, pohostinstvo, kaderníctvo,  reštaurácia,...

 

Nemáte čas riešiť hypotekárny úver? V našej realitnej kancelárii Vám poradíme a poskytneme najvýhodnejšie riešenie!

AREA reality, s.r.o.
Kpt. Nálepku 20 /budova DOBREXU/ pri Poštovej banke
0908 231 876

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0639315
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      166 000 €
  • Jednotková cena:
      1 277 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Pivnica: 1
  • Garáž: 1