Popis nehnuteľnosti

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám ponúka na predaj lukratívny pozemok na rekreačné účely s budúcim investičným, stavebným potenciálom. S budúcim stavebným potenciálom preto, lebo v budúcnosti, kde sa pozemok nachádza, je veľmi pravdepodobne, že prebehne výstavba rodinných domov. Výmera pozemku je 522 m2. Pozemok je umiestnený v nezastavanej časti mesta, extravilán. Nachádza sa neďaleko sídliska Družba, ktoré je vidieť aj na fotografiách v inzeráte (z katastrálnych map). Neďaleko pozemku sa nachádza, taktiež obchvat, priamo, z ktorého je pripojenie sa na príjazdovú cestu, ktorá vedie ku pozemku. Príjazdová cesta je poľného charakteru, avšak bezproblémový prístup klasickým osobným autom. Príjazdovú cestu je vidieť na fotografiách, taktiež je na fotografiách vidieť v diaľke hlavnú cestu, z ktorej vedie cesta na pozemok. Pozemok je možné využívať na rekreačne účely. Výstavba chaty, chalupy záhrada a pod. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite v tesnej blízosti rodinných domov. Taktiež blízko prírody. Je tam ticho a pokoj. V prípade záujmu je možné kúpiť aj väčšiu časť pozemku. Už podľa záujmu a dohody.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0461045
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rekreačný pozemok
  • Celková cena :
      41 000 €
  • Jednotková cena:
      79 € / m2

BeMi realitná kancelária dream

BeMi realitná kancelária dream - naša ponuka

Sľažany

    Celkovo50 000 €

  • Znížená cena !!! JKV REAL ponúka na predaj chatu v Moravanoch nad Váhom

    Moravany nad Váhom, Moravany nad Váhom

    Celkovo179 000 €

  • Na predaj pozemky v Jedľových Kostoľanoch

    Jedľové Kostoľany

    Celkovo-