Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nachádza sa na 5./10 poschodí zrekonštruovaného panelového domu s výťahom. Jeho výmera je 50 m2 a orientácia je JZ-SZ. Byt je bez loggie.

Ponúkaný byt prešiel v roku 2017 kompletnou rekonštrukciou - okná, vstupné dvere, murované jadro (oddelené WC), elektroinštalácia, omietky, podlahy, interiérové dvere. Kuchynská linka je z predchádzajúcej rekonštrukcie bytu, je ale vo veľmi dobrom stave. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, kúpeľne, WC, spálne, priestrannej obývačky, veľkej kuchyne a komory v byte. Vzhľadom na umiestnenie v srdci sídliska, byt je obklopený zeleňou, tichom a pokojom. A aj napriek tomu má kompletnú občiansku vybavenosť do pár minút chôdze - obchodný dom Terasa, OC Galéria, Mestský magistrát, Spoločenský pavilón, Základná umelecká škola Bernoláková, centrum voľného času Domino, školy a škôlky, MHD.

Bytík je veľmi príjemný, tichý, je vhodný ako štartovacie bývanie, prípadne ako veľmi dobrá investícia. Predáva sa kompletne zariadený a aktuálne je prenajatý ( je možné ponechanie nájomníkov, ktorí majú záujem o predĺženie zmluvy). V prípade kúpy na vlastné užívanie - nájomná zmluva bude ukončená.

Kúpa je možná aj na HÚ.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0406301
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      197 000 €
  • Jednotková cena:
      3 940 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Zariadenie: Zariadený
  • Nadzemných podlaží: 10
  • Podlažie nehnuteľnosti: 5
  • Po rekonštrukcii: Áno, v roku: 2017