Popis nehnuteľnosti

​Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 53,7 m², situovaný v úplnom centre mesta Malacky. Byt disponuje moderným podlahovým kúrením s vlastným kotlom, čo zaručuje nízke náklady a vysoký komfort.
​Dispozícia a vybavenie:
​Denná časť: Vstupná chodba a moderná kuchyňa prepojená s obývačkou.
​Nočná časť: Samostatná spálňa.
​Bonusová miestnosť: Menšia izba, ktorá slúžila ako šatník, momentálne využívaná ako detský kútik.
​Kúpeľňa: Sprchový kút spolu s toaletou.
​Terasa: Pekný vonkajší priestor s altánkom výmere 35m2.
​Ďalšie výhody:
​2 parkovacie miesta v osobnom vlastníctve.
​Veľká, priestranná pivnica.
​Byt sa predáva kompletne zariadený.
​Kontakt na maklérku:
Aleksandra Zdravkovičová
? 0944 364 857
? MK-REAL
​Teším sa na obhliadku s vami!

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0351955
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      184 000 €
  • Jednotková cena:
      3 426 € / m2

Bc. Miroslav Kučeravý - MK REAL

Bc. Miroslav Kučeravý - MK REAL - naša ponuka