Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 77m2 vo vyhľadávanej lokalite Trenčín - Kubrá, ul. Pred poľom. Byt sa nachádza na 10.poschodí/11, čo zaručuje nádherný výhľad a dostatok svetla počas celého dňa. Dispozícia bytu: priestranná chodba, kuchyňa s výstupom na balkón, kúpeľňa, samostatné WC, 3 veľké, svetlé izby, ktoré poskytnú dostatok miesta pre rodinu ale aj jednotlivcov. Balkón je ideálny na rannú kávu alebo večerný pohár vína. Byt je v pôvodnom stave, okrem okien, tie boli vymenené za plastové. Pôvodný stav bytu ponúka skvelú príležitosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa.
Plusy bytu:
* veľkorysá výmera 77m2
* všetka občianska vybavenosť na blízku
* pekne upravené okolie domu, preliezky pre deti

Kubrá - Pred poľom patrí medzi obľúbené lokality v Trenčíne s kompletnou občianskou vybavenosťou - v pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, školy, škôlky a zastávky MHD. Byt je kúpou ihneď voľný. Doporučujeme vidieť. Bližšie informácie na čísle 0905 888 379 alebo mailom: fialova@vasereality.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9990850
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      153 900 €
  • Jednotková cena:
      1 999 € / m2

Pod hájom, Dubnica nad Váhom

  • 0 m2
#
  • Prenájom
... VAŠE REALITY s.r.o.