Popis nehnuteľnosti

(088-14-MACHa)
Ponúkame na predaj pekný investičný pozemok v lokalite Trnove. Pozemok je situovaný cca 50m od zastavanej a rozostavanej časti obce Trnove.
Celková plocha pozemku: 1193m2. Pozemok je slnečný na otvorenej ploche, blízko zastavanej a rozširujúcej sa časti obce Trnove s prístupom po obecnej asfaltovej komunikácii, neskôr poľná cesta.
Predmetný pozemok podľa UPI sa nachádza mimo zastavaného územia. Severovýchodná časť pozemku je súčasťou navrhovaných plôch s prevahou individuálneho bývania- obytná časť rodinné domy.
Pozemok poskytuje základnú občiansku vybavenosť. Možnosť: novostavby, prestavby, prístavby, nadstavby, dopravná a technická infraštruktúra. Juhovýchodná časť pozemku je súčasťou poľnohospodárskej zóny.
Všetky IS( elektrina, voda, kanalizácia, plyn) sú dostupné cca 55 m na prístupovej časti komunikácie k hranici pozemku.

Cena pozemku : 136 230€.
V cene je zahrnutý právny aj finančný servis.
V prípade záujmu Vám radi sprostredkujeme obhliadku pozemku. +421 949 764 406, chrensc@realitybemi.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9803617
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      136 230 €
  • Jednotková cena:
      114 € / m2

BeMi realitná kancelária dream

BeMi realitná kancelária dream - naša ponuka

Naposledny pridané

  • Exkluzívny slnečný 5-izbový byt vo vile Terézia Tajovského ulica

    Tajovského, Bratislava-Staré Mesto

    3 900 €Mesačne

  • Prenájom rodinného domu v Záhorskej Bystrici.

    Strmé Vŕšky, Bratislava-Záhorská Bystrica

    2 200 €Mesačne

  • Pozemok na predaj, Ľadoveň- Martin

    Martin, Martin

    Celkovo-

  • Odporúčané nehnuteľnosti