Popis nehnuteľnosti

Exkluzívny 5-izbový byt sa nachádza priamo v centre mesta na Tolstého ulici.

DISPOZÍCIA

Priestranný byt s rozlohou 200 m2 pozostáva zo vstupnej haly, otvorenej dispozície obývačky s výhľadom na Primaciálny palác, jedálne a kuchyne s komorou, 2 spální, hosťovskej izby, pracovne, 4 šatníkov, dvoch kúpeľní s WC a samostnej kúpeľne.

VYBAVENIE

Byt sa predáva nezariadený a k jeho vybaveniu patria vstavané skrine v každej spálni, alarm, krb, klimatizácia, sušička, práčka a i. V byte sú prerobené pôvodné drevené parkety.

LOKALITA

Lokalita v tesnej blízkosti centra mesta ponúka výbornú dopravnú infraštruktúru a plnú občiansku vybavenosť.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

K bytu prislúcha parkovacie miesto rezervované na ulici a pivnica s rozlohou 25 m2.

Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9307203
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      5-izbový byt a viac
  • Celková cena :
      870 000 €
  • Jednotková cena:
      4 350 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Terasa: 1

... Pergo

Slnečný 3-izbový byt v rezidencii Hlboká 7

Hlboká cesta, Bratislava-Staré Mesto

  • 116 m2
#
  • Prenájom
Člen NARKS
... Pergo

4-izbový byt s výhľadom na Dunaj

Fialkové údolie, Bratislava-Staré Mesto

  • 130 m2

Naposledny pridané

  • Polyfunkčná budova na predaj Bratislava 3, Staviteľská ulica

    Staviteľská, Bratislava-Rača

      Cena v RK

  • Prenajmeme skladové priestory v Rači

    Račianska, Bratislava-Rača

    2 500 €Mesačne

  • Prenajmeme skladové priestory v Rači

    Račianska, Bratislava-Rača

    1 250 €Mesačne