Popis nehnuteľnosti

B10 Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov v blízkosti centra mesta Trnavy.

Bungalov sa nachádza 8 min chôdze od centra mesta a stojí na pozemku o výmere 587 m2. Úžitková plocha celého domu vrátane veľkej dvojgaráže a zastrešenej terasy je 219.5 m2. Obvodové múry nehnuteľnosti sú z tehly POROTHERM o hrúbke 38 cm a sú zateplené 10 cm polystyrénom. Drevený krov je pokrytý strešnou krytinou značky BRAMAC.

Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v decembri roku 2015. Všetky okná vrátane vstupných vchodových dverí sú plastové s tepelnoizolačným trojsklom. Teplo v dome je zabezpečené kombináciou plynového teplovodného podlahového kúrenia a radiátormi na stene. Podlahové kúrenie sa nachádza v chodbách, v kúpeľni a vo wc. V ostatných izbách sú radiátory. Teplú vodu a kúrenie zabezpečuje plynový kondenzačný kotol, ktorý sa nachádza v samostatnej technickej miestnosti v garáži.

Dispozične nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby, 3 spální, priestrannej obývacej izby, veľkej kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom, vaňou a samostatným wc s umývadlom. Všetky izby v dome sú nepriechodné a budúcim majiteľom budú poskytovať dostatok súkromia. Dominantnou miestnosťou v dome je krásna obývacia izba o rozlohe 44,1 m2. Z tejto miestnosti je vstup na zastrešenú terasu s keramickou dlažbou o výmere 17,2 m2. Terasa je pre väčší komfort majiteľov vybavená dodatočnou mechanicky ovládateľnou markízou. V spálni, z ktorej je vstup do záhrady, sa nachádza priestranný šatník. Súčasťou domu je veľká dvojgaráž s elektricky ovládateľnou bránou. Z garáže je samostatný vstup do predsiene a z jej zadnej strany je vstup do záhrady. Súčasťou garáže je samostatná technická miestnosť, wc a umývadlo. Z garáže je vstup na povalu, ktorá je celá pochôdzna a poskytuje veľkorysý priestor na uskladnenie vecí.

Nehnuteľnosť je vybavená elektronickým zabezpečovacím systémom, ktorý je nainštalovaný v celom dome vrátane garáže. V predsieni a chodbách sú nainštalované pohybové svietidlá. V obývacej izbe sa nachádza vyvložkovaný komín SCHIEDEL s predprípravou na krb. Stropy v dome sú zo sadrokartónu a sú zateplené 25 cm vatou. Za domom sa nachádza okrasná záhrada a v jej zadnej časti pri plote je nainštalovaná kvapôčková závlaha. V záhrade sú nainštalované okrasné elektrické lampy a prípojka vody. Nehnuteľnosť je od susedov oddelená okrasným betónovým plotom v tehlovom dekore. Dom disponuje vlastnou studňou. Pred domom v trávnatej časti sú pripravené rozvody pre zavlažovací systém. Nehnuteľnosť je vybavená všetkými inžinierskymi sieťami, bezproblémové internetové pripojenie je zabezpečené optickou sieťou.

Lokalita, v ktorej sa rodinný dom nachádza, poskytuje komplexnú občiansku vybavenosť. Výhodou je blízkosť centra mesta, nemocnice, CITY arény, autobusovej a vlakovej stanici. V tesnej blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza Základná škola s materskou školou a Stredná zdravotnícka škola, hypermarket BILLA. V súčasnej parkovacej politike mesta Trnavy oceníte bezproblémové parkovanie a to 2 miestami pred garážou a 2 miestami vo vnútri garáže. Z domu je bezproblémové napojenie na diaľnicu D1/R1.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 115888

Cena: dohodou

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Detail nehnuteľnosti

 • ID ponuky:
    8587833
 • Tranaskcia :
    Predaj
 • Typ nehnuteľnosti :
    Domy a chalupy
 • Druh nehnuteľnosti :
    Rodinný dom
 • Celková cena :
      Cena v RK
 • Jednotková cena:
      Cena v RK

Lokalita

Zobraziť na externej mape
 • Ulica : -
 • Časť mesta : -
 • Mesto : Trnava
 • Kraj : Trnavský
 • Okres : Trnava
 • Štát : Slovensko

B10 Slovensko, a. s.

Podobné nehnuteľnosti

#
 • Predaj
... KONEX REALITY SK, s.r.o.
#
 • Predaj
... KONEX REALITY SK, s.r.o.