Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj štýlový a kompletne zariadený apartmán o výmere 51 m2 s loggiou 2,6 m2, situovaný na 9. poschodí v budove Vienna na Kopčianskej ulici. Apartmán je orientovaný na juh, vďaka čomu ponúka krásny výhľad na Petržalku a Rakúsko.

K apartmánu je možné dokúpiť parkovacie státie na -2. podlaží v blízkosti výťahov. Kúpa parkovacieho státia nie je podmienkou.

Dispozícia a vybavenie:
• vstupná hala s botníkom a vešiakom,
• samostatná šatníková miestnosť,
• kúpeľňa s rohovou vaňou,
• spálňa s manželskou posteľou a úložným priestorom,
• obývacia izba s veľkým rozkladacím L gaučom a úložným priestorom,
• kompletne vybavená kuchyňa prepojená s obývacou časťou,
• drevené plávajúce podlahy,
• kompletné zariadenie nábytkom a spotrebičmi.

Mesačné náklady:
180 EUR / 2 osoby vrátane elektriny a internetu.

Cena:
• Apartmán: 247.000 EUR + provízia RK
• Parkovacie státie: 27.000 EUR

Apartmán je ideálny na vlastné bývanie aj ako investičná nehnuteľnosť v atraktívnej lokalite centra Bratislavy.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7859878
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      247 000 €
  • Jednotková cena:
      4 843 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Stav: Novostavba
  • Loggia: 1
  • Nadzemných podlaží: 10
  • Podlažie nehnuteľnosti: 9