Popis nehnuteľnosti

Hľadáte byt v centre, ktorý si môžete prerobiť presne podľa seba a zároveň má množstvo praktických výhod? Tento 2-izbový byt v Prievidzi vás príjemne prekvapí svojím potenciálom.

Nachádza sa v tehlovej 4-bytovke, čo zaručuje komornejšie bývanie a viac súkromia. Byt má výmeru 58 m² a už na prvý pohľad pôsobí svetlo a príjemne.

Veľkým bonusom sú až dve pivnice s celkovou výmerou 16 m², ktoré ponúkajú nadštandardný úložný priestor – ideálne na bicykle, sezónne veci alebo hobby.

O komfort sa stará vlastný plynový kotol, vďaka ktorému máte kúrenie plne pod kontrolou a nezávislosť od správcov.

Kúpeľňa je prakticky riešená – nájdete tu sprchový kút aj vaňu, toaletu, umývadlo a priestor na práčku, čo ocení každý, kto hľadá funkčné bývanie.

Byt má kvalitné vchodové dvere a nové pivničné okná. Je pripravený na rekonštrukciu, takže si ho môžete upraviť presne podľa svojho vkusu – bez kompromisov.

Lokalita je jedným z jeho najsilnejších benefitov – centrum Prievidze vám zabezpečí všetko na dosah: obchody, služby aj dopravné spojenie.

Vďaka svojej polohe a dispozícii je byt vhodný nielen na bývanie, ale aj ako kancelária či menší biznis priestor.

Ak hľadáte nehnuteľnosť s charakterom, skvelou polohou a možnosťou prispôsobiť si ju podľa seba, toto je presne ono.

Neváhajte ma kontaktovať a dohodnite si obhliadku na telefonnom kontakte: 0950 736 687

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7679305
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      98 900 €
  • Jednotková cena:
      1 705 € / m2

Naposledny pridané

  • NA PRENÁJOM V KOMÁRNE OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE MESTA

    Župná ul., Komárno

    570 €Mesačne

  • NA PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI ZEMIANSKA OLČA

    Zemianska Olča

    Celkovo114 000 €

  • RADO | 3-izbový byt 67m2 + loggia 4m2 | Lehnice

    Sásovská cesta, Lehnice

    630 €Mesačne

  • Odporúčané nehnuteľnosti