Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme vám zaujímavú príležitosť stať sa majiteľom praktického trojizbového bytu, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite bratislavskej Petržalky, na Harmaneckej ulici. Tento byt ponúka príjemné bývanie pre rodiny, páry alebo jednotlivcov hľadajúcich pohodlie a funkčnosť v známej mestskej časti.

Byt prešiel pred časom rekonštrukciou, ktorá zahŕňala inštaláciu plastových okien, obnova drevených parkiet v izbách, praktickú dlažbu v ostatných priestoroch, kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC, 2x rolldor. Bola tiež vykonaná výmena elektrických rozvodov, čo prispieva k bezproblémovému užívaniu. Kúpeľňa a samostatné WC sú upravené s dôrazom na funkčnosť.

Výmera bytu je 75,57 m2 +  balkón. V rámci podlahovej plochy bytu je započítaná aj veľká pivnica o výmere 14,47 m2, čo ocenia hlavne klienti hľadajúci dostatok úložného priestoru. 

Umiestnenie na treťom poschodí z troch, hoci bez výťahu, vám ponúka príjemný výhľad a pokojnejšie bývanie s dostatkom prirodzeného svetla. K bytu patrí aj praktický balkón, ktorý je vhodný na rannú kávu alebo večerný oddych. Tento byt má potenciál stať sa príjemným domovom.

Petržalka ako mestská časť poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť na dosah ruky – nájdete tu školy, škôlky, obchody, zdravotné strediská, športoviská aj zelené plochy pre oddych a rekreáciu. Vďaka výbornému napojeniu na MHD a hlavné dopravné tepny je zabezpečená rýchla dostupnosť do centra mesta aj do okolitých častí Bratislavy.

Nenechajte si ujsť túto zaujímavú ponuku. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči o stave a potenciáli, ktorý tento byt na Harmaneckej ulici ponúka. Tešíme sa na vašu obhliadku.

Cena: 249.000,- EUR

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7669889
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      249 000 €
  • Jednotková cena:
      3 295 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Najvyššie podlažie
  • Balkón: 1, plocha: 3 m2
  • Pivnica: 1, plocha: 14 m2
  • Zariadenie: Čiastočne zariadený
  • Nadzemných podlaží: 3
  • Podzemných podlaží: 1
  • Podlažie nehnuteľnosti: 3
  • Po rekonštrukcii: Áno, v roku: 2024

... Realitné kancelárie SR

1,5 izbový byt Národná trieda, Košice Sever

Národná Trieda, Košice-Staré Mesto

  • 36 m2
#
  • Prenájom
... Realitné kancelárie SR
#
  • Prenájom
... Realitné kancelárie SR