Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Košice – Terasa, na Považskej ulici. Byt sa nachádza na 8. poschodí z 10, čo zabezpečuje krásny výhľad na mesto a dostatok prirodzeného svetla počas celého dňa.

 Základné informácie:

Výmera: 55 m²
Poschodie: 8/10
Veľká loggia
Pivnica

 Rekonštrukcia zahŕňa:

nové elektrické rozvody v celom byte
kvalitné plávajúce podlahy
nové 6-komorové plastové okná s trojsklom
kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (varná doska, električka rúra, digestor, umývačka riadu, zabudovaná chladnička)
moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom
samostatné WC s bidetovou sprškou
nové interiérové dvere a obložkové zárubne značky Porta
bezpečnostné vchodové dvere

Bytový dom:

zateplený bytový dom
nový výťah
zrekonštruované spoločné priestory

 Lokalita:
Výborná občianska vybavenosť – v pešej dostupnosti sa nachádza Nová nemocnica, školy, škôlky, MHD a kompletné služby. Lokalita je ideálna pre rodinné bývanie aj ako investícia na ďalší prenájom.

 

 Predpoklad dokončenia rekonštrukcie: máj 2026

 

 Byt je ideálnou voľbou pre klientov, ktorí hľadajú moderné bývanie bez ďalších investícií, prípadne zaujímavú investičnú príležitosť.

 Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať.

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7368690
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      228 000 €
  • Jednotková cena:
      4 145 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Loggia: 1
  • Pivnica: 1
  • Podlažie nehnuteľnosti: 8

Košická realitná spoločnosť, s. r. o.

Košická realitná spoločnosť, s. r. o. - naša ponuka

#
  • Predaj
... Košická realitná spoločnosť, s. r. o.
#
  • Predaj
... Košická realitná spoločnosť, s. r. o.
#
  • Predaj
... Košická realitná spoločnosť, s. r. o.
#
  • Predaj
... Košická realitná spoločnosť, s. r. o.