Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj útulnu garsónku o výmere 33 m2 situovanú vo vyhľadávanej lokalite Bratislava - Nové Mesto; priamo vedľa NTC Aréna aréna.

Byt je orientovaný do tiché vnútrobloku čo zabezpečuje príjemné bývanie bez hluku z električiek či rušnej ulice – ideálne pre tých ktorí hľadajú pokoj v centre diania. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave čo predstavuje skvelú príležitosť upraviť si bývanie presne podľa vlastných predstáv – či už na vlastné bývanie alebo ako investíciu na prenájom.Základné informácie:- výmera 33 m²,- tichá tichá orientácia do dvora,- výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou,skvelá dostupnosť MHD,potenciál rekonštrukcie podľa vlastného vkusu.

Cena nehnutelnosti: 180 000 EUR vrátane provízie 4%.

Foto ilustruje, ako môže byt vyzerať po rekonštrukcii.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7260475
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      Garzónka
  • Celková cena :
      180 000 €
  • Jednotková cena:
      5 455 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Stav: Pôvodny stav
  • Nadzemných podlaží: 6
  • Podlažie nehnuteľnosti: 6