Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj moderný a elegantný 4-izbový rodinný dom typu dvojdom v exkluzívnej a vyhľadávanej lokalite Florida Park v Dunajskej Strede, len pár krokov od známeho termálneho kúpaliska. Táto lokalita ponúka ideálne spojenie komfortného bývania, oddychu a výbornej dostupnosti do centra mesta.
Dom je postavený na pozemku o výmere 450 m² a disponuje úžitkovou plochou 109 m². Súčasťou nehnuteľnosti je aj priestranná terasa s rozmermi 4 × 4 m, ideálna na relax, rodinné posedenia či letné grilovanie.

Nehnuteľnosť je vybavená modernými technológiami, ktoré zabezpečujú komfortné a úsporné bývanie:

tepelné čerpadlo ako hlavný zdroj vykurovania

solárne panely na streche  pre energetickú efektívnosť

automatický zavlažovací systém pre jednoduchú starostlivosť o záhradu

vlastná studňa na pozemku

garáž ako súčasť domu

Dom sa predáva v štandarde, čo umožňuje novému majiteľovi dokončiť interiér podľa vlastných predstáv a vkusu.

Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu voľbu pre rodiny, ktoré hľadajú moderné bývanie v pokojnom prostredí s vysokým komfortom, súkromím a výbornou občianskou vybavenosťou.

Cena: 274.000,-€

Kontakt: 0948/589-261

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7190456
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      274 000 €
  • Jednotková cena:
      2 514 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Iné
  • Stav: Novostavba
  • Terasa: 1
  • Garáž: 1