Popis nehnuteľnosti

Directreal PNB - Ponúkame na predaj 3 pozemky určené na výstavbu RD. Pôvodná parcela bude rozdelená GP na tri pozemky :
1.pozemok s výmerou - cca 715 m2, cena - 48 541 €
2.pozemok s výmerou - cca 648 m2, cena - 43 993 €
3.pozemok s výmerou - cca 621 m2, cena - 38 993 €
Ku každej parcele vedie spoločná prístupová cesta.
Parcely sa nachádzajú vedľa hlavnej cesty na okraji obce, cca 10 min autom od okresného mesta Žarnovica.
Výmera m2: 1984
Siete: Elektrina,Voda
Svetové strany: Juh
Príjazdová cesta: Asfalt

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/nmB

Kontakt na makléra:
Jana Gábrišová
+421908591761
j.gabrisova@directreal.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7008282
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      139 555 €
  • Jednotková cena:
      65 € / m2

Nová Baňa, Nová Baňa

  • 2 146 m2
#
  • Predaj
... Directreal PNB

DIRECTREAL|Veľký rodinný dom

Hronský Beňadik, Hronský Beňadik

  • 175 m2

Naposledny pridané

  • Prenájom moderného 2-izbového bytu v projekte Slnečnice – Bratislava

    Žltá ulica, Bratislava-Petržalka

    650 €Mesačne

  • PRENÁJOM | Jednotka 14

    Senec

    5 000 €Mesačne